a

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem nulla consequat. Aenean massa.

Mon – Fri: 07:00 am – 05:00 pm
Follow

DVD’s

DVD SETS

در شش جلد کتاب، مظفر ابراهیم زاده بعد از ۲۵ سال تحقیق بعد از پایان تحصیلات، یافته های خود را به زبان انگلیسی در امریکا نشر نمود. این یافته ها همچنین در این برنامه مستند به زبان فارسی در هفت دی وی دی ارایه می شود. 
ایشان این تحقیقات را برای کشف دلایل نهفته جنگ های بی پایان نسل بشر آغاز نمود. درک هر چه عمیق تر ایشان از ساختار و عملکرد ذهن بشر رازهای دیگر بشری را تدریجا آشکار نمود. بدین صورت او دریافت کدام نیروی ذهنی چه نوع هنری را میطلبد، و کدام یک ورزشها، و کدامین مذاهب را در سراسر دنیا برای هزاران سال طلبیده اند، و چرا طلبیده اند. ما می بینیم چرا افلاطون گفت انسان یک جانور سیاسی است، و آیا اساسا سیاست یک حرفه ایست یا منش؟ چرا فقط نسل بشر در عین حال هم تک همسری و هم چند همسری هست، و لذا از نظر جنسی گیج و سر در گم است؟ چرا و چگونه شعور آدمی کار خود را تعطیل می کند که موجب می گردد انسان ها در تمامی سطوح مرتکب اشتباهات تکراری و غیر قابل توجیه شوند، و چگونه می توان به آن پایان داد. اگر انسان اشرف مخلوقات است چرا در ۵۰۰۰ سال گذشته فقط ۴۱ روز در دنیا صلح بوده است، و اگر نیست، چگونه به کرات دیگر دست یافته است. سئوال دیگر این است، خرد چیست، و چرا همیشه نادر بوده و چگونه میتوان خرد افراد را بالا برد. تمامی جوابهای علمی این سئوالات در کتب و ویدیوها جمعند. 
این تحقیق نشان می دهد که ذهن کل انسان ها از همان ۲۰ نیروی ذهنی تشکیل شده است. قوت هر یک از آنها از انسانی به انسان دیگر فرق می کند و این شخصیت هر فرد را می سازد و کل کردار افراد را فرمان می دهد. قوی ترین این نیروها بخش اعظم شخصیت هر نفر را تشکیل می دهد. مظفر ابراهیم زاده یک آزمایش ذهنی بر مبنای این یافته ها ساخته که قوت تک تک این نیروها را سنجیده و طبق یک گزارش جامع این نیروهای ذهنی را معرفی نموده و ضمیر ناخود آگاه شما را با شفافیت تمام به شما شناسانده و آن را تحت کنترل شما قرار می دهد. این شما را قادر می کند که زندگی خود را متحول کنید. این تست در این وب- سایت به زبان های فارسی و انگلیسی موجود است.